Kod Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Softuerët më të mirë open source (2019)

Teknologji

Epitech sjell akademinë e kodimit

Lajme

Kjo është puna më e kërkuar, sipas LinkedIn

Intervista

Ervis Trupja, shqiptari që i bashkohet ekipit të LinkedIn

Teknologji

6 raste të përdorimit të Blockchain në teknologji

Sipërmarrje

Vajza aziatike që la Google: ‘Kultura atje është vërtetë dekurajuese’

Teknologji

Facebook sapo bëri atë që kërcënonte më shumë Bill Gates, Elon Musk dhe Stephen Hawking

Lajme

Elon Musk lançoi x.com, një site i dizenjuar nga vetë ai

Sipërmarrje

Si të fitojmë mbi konkurrencën?

Lajme

Ja si mund të dallojmë origjinën e produktve që konsumojmë