Klientët Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

Cili është ndryshimi midis marketingut, reklamimit dhe markës?

Strategy

Mjeshtëria e shitjes (13): Qasja me qëndrim pozitiv mendorë

Lajme

Britania, një komb i varur nga smartfonët

Lajme

MPAY, zgjidhet finalist mes 336 kompanive ndërkombëtare në Elevator Lab

Trajnime

Trajnim për Mjeshtërinë e Shitjes drejt Suksesit

Sipërmarrje

River Styxx Capital do të blejë 85 % të aksioneve të Telenor Banka në Serbi

Sipërmarrje

3 këshilla nga Warren Buffett për çdo sipërmarrës

Business Pulse

Tony Robbins: “Paratë nuk do t’iu bëjnë të lumtur, por ja çfarë duhet të bëni.”

Lajme

Modeli 3 i Tesla po sjell një nga ndryshimet më të mëdha të dizajnit në historinë e makinave

Lajme

Ja si mund të fitoni Samsung S8+ ose iPhone 7+ me Gjirafa50