Forbes Archives » Page 3 of 5 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Këta janë 20 sportistët më të paguar në botë

Personazhe

Ky sipërmarrës miliarder u bë njeriu më i pasur në Kinë

Personazhe

Njihuni me Sabrina Pasterski, 23 vjeçarja “Ajnshtajn”

Slideshow

Ky është një vit rekord për femrat miliardere. Ja arsyeja pse.

Lajme

Sharad SAGAR, një nga 100 sipërmarrësit më të rinj dhe të fuqishëm të botës, është folësi i parë i SPARK.ME 2017

Strategy

Përse të rinjtë nuk blejnë më makina dhe apartamente?

Startup

Themeluesja e këtij Startup-i kaloi menjëherë nga miliardere në trokë

Sipërmarrje

Ja kush është miliarderi më i ri në botë

Slideshow

Këshilla karriere nga Bill Gates

Personazhe

J.K. Rowling humbet statusin e saj si miliardere. Arsyeja do t’ju habisë!

Evente