Forbes Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Jeff Bezos bëhet më i pasuri i botës, por vetëm për 1 ditë

Travel

Shqipëria cilësohet si destinacioni më i lirë i botës nga mediat botërore

Lajme

Mark Zuckerberg krijon një fond prej 5 milionë $ për të ndihmuar mësuesit e Silicon Valley që të përballojnë jetesën

Lajme

Këta janë 20 sportistët më të paguar në botë

Personazhe

Ky sipërmarrës miliarder u bë njeriu më i pasur në Kinë

Personazhe

Njihuni me Sabrina Pasterski, 23 vjeçarja “Ajnshtajn”

Slideshow

Ky është një vit rekord për femrat miliardere. Ja arsyeja pse.

Lajme

Sharad SAGAR, një nga 100 sipërmarrësit më të rinj dhe të fuqishëm të botës, është folësi i parë i SPARK.ME 2017

Strategy

Përse të rinjtë nuk blejnë më makina dhe apartamente?

Startup

Themeluesja e këtij Startup-i kaloi menjëherë nga miliardere në trokë

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00