detyrë Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

Si të rriteni në detyrë në një punë që e urreni?

Slideshow

Çfarë bëjnë njerëzit e suksesshëm për një gjumë të shëndetshëm?

Strategy

Rregulli që duhet të ndiqni për t’u bërë të suksesshëm

Teknologji

Tastiera e kompjuterit mund të përdoret për të zbuluar simptomat e Parkinsonit

Strategy

5 këshilla për studentët dhe të sapo diplomuarit që po kërkojnë punën e tyre të ëndrrave

Media&PR

Doni fëmijë më të zgjuar dhe me aftësi sociale superiore? Shkenca thotë këtë

Media&PR

5 mënyra për t’i frymëzuar me kreativitet punonjësit tuaj

Strategy

8 Ndryshimet ndërmjet Sipërmarrësve dhe Punonjësve

Strategy

15 mënyra të provuara shkencërisht se si të jeni më të suksesshëm në punë gjatë 2016-ës

Strategy

Stres për gatimet e fundvitit? Ja ç’duhet të bëni

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00