Bullgari Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Thirrje per Aplikime

Thirrje për aplikim në Shkëmbimin Rinor për Sipërmarrësit e Rinj

Lajme

Raiffeisen Bank nderohet me çmimin “Banka më e mirë e huaj” në Shqipëri nga EMEA Finance

Lajme

Ja sa është paga mesatare në Shqipëri, rajon dhe Evropë…

EU Corner

A është Ballkani afër antarësimit në BE?

Travel

Sa bakshish duhet të lini në vendet europiane? Po në Shqipëri?

Lajme

Piraeus Bank shet filialin e saj në Shqipëri, Tirana Bank

Lajme

Pezullohen 30 kompani Call Center, çdo bëhet me 25 mijë të punësuarit?

Lajme

Kompania suedeze IKEA do të investojë në Serbi

Lajme

Ekonomia ‘FANTAZMË’ po lulëzon në Ballkan

Travel

Reklamat kanë nxitur turizmin shqiptar dhe kanë rritur numrin e pushuesve