Ja ku takohemi sërish me dy super ide të reja të cilat përpos origjinalitetit janë edhe sfidues. - Business Magazine Albania

Ja ku takohemi sërish me dy super ide të reja të cilat përpos origjinalitetit janë edhe sfidues.

Commercey, është një mundësi që u vjen në ndihmë të gjithë atyre personave, të cilët duan të përgatiten dhe profesionalizohen në aftësitë e tyre. Ka ardhur momenti për ndryshim mendësie…Pse disa projekte janë më të rëndësishme se të tjerat? Pse janë më të suksesshme dhe ecin me hapa të mëdhenj? Gjithçka ka të bëjë me Commercey. Ndaj, na ndiqni në këtë episod.

Shqipëria është e pasur me gra duar arta. Shkojmë së bashku në “Artizanët Vau i Dejës” . Do të mahniteni se si një grup grash të zonës, një ide tradicionale e kthyen në profesionin e jetës. Sa e thjeshtë ishte për ato ? Si ndryshoi jeta e tyre? Sot ato janë profesionalisht të përmbushura dhe krenare për të tejçuar ndër breza punët artizane.
Mos harroni të na ndiqni në këtë episod, do të kuptoni rëndësinë e të qenit shqiptar!

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0