Biznes Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Sfidat për një zhvillim të qëndrueshëm, mbledhin investitorët e Ballkanit në Tiranë

Sipërmarrje

Do të bëhesh sipërmarrës i suksesshëm?! Ja disa këshilla nga Flamur Hoxha

Sipërmarrje

4 kërkesat e biznesit për heqje taksash vitit të ardhshëm

Thirrje per Aplikime

Konkurs për ide inovative në industrinë agroushqimore

Strategy

A keni një ide të re biznesi? Ja çfarë duhet të bëni

Trajnime

Seria e trajnimeve: “Zgjidhje të Teknologjisë së Informacionit dhe Komunikimit për Gratë Sipërmarrëse”

Strategy

Si të ktheni një hobi në një biznes të ardhurash me vetëm 4 hapa?

Strategy

Si mund të shisni më shumë, e me çmime të larta ?

Sipërmarrje

Mon Chéri, një markë tashmë ndërkombëtare

Sipërmarrje

Vështirësitë që sipërmarrësit hasin gjatë udhëtimit të tyre

Evente

Seminar për “Negociatat dhe Shitjet B2B”

Dhjetor 19, 2018
9 AM – 5:30 PM