Biznes Archives » Page 2 of 95 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

Disa lloje biznesi që mund t’i zhvilloni pas orarit të punës

Strategy

5 Tiparet e liderëve më të suksesshëm të shitjes

Business Pulse

10 Familjet më të pasura në Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Marketing

Si të optimizoni SEO? Webinar me 30 Janar

Business Pulse

Përmirësoni ecurinë e biznesit duke përdorur këto strategji

Zhvillim Personal

“Transforming Your Life”, disa mesazhe nga Anila Bashllari

Uncategorised

Samsung Prezanton Galaxy XCover Pro, Smartphone elegant, të qëndrueshëm dhe të ndërtuar për biznes

Strategy

Ndryshimi midis shpenzimeve strategjike dhe jo-strategjike dhe pse ato janë të rëndësishme

Business Pulse

8 afatet dhe detyrimet që duhet të kenë parasysh bizneset për muajin janar

Intervista

Helga Cacani, mes sipërmarrjes, jogës dhe motivimit