GjirafaVideo lançon TapQuiz në orën 19:00. Do të dhurojë edhe shpërblime
Përditësuar së fundmi: 05/11/2019

GjirafaVideo lançon TapQuiz nga ora 19:00. Do të dhurojë edhe shpërblime

Share
nga Eridon Elshani
Nën 05, 2019
-Manages Business Mag Kosovo
lexo me teper >

GjirafaVideo, e mbështetur nga IuteCredit, sonte prej orës 19:00 lançon kuizin e diturisë TapQuiz, i cili ndahet në tre kategori:

  1. Tap n’all, kuiz i përgjithshëm me pyetje nga çdo sferë, moderuar nga aktorja e njohur Jonida Vokshi. Çdo të martë, live prej orës 19:00.
  2. Tap n’shije, kuiz për adhuruesit e ushqimit dhe kuzhinës, e udhëhequr nga moderatorja e famshme Arta Nitaj. Çdo të mërkurë, live prej orës 19:00.
  3. Tap n’dije, kuiz për audiencën më atraktive. Do të ketë pyetje edukative për të rinjtë, moderuar na aktori shumë i dashur për publikun Rifat Smani. Çdo të enjte, live prej orës 19:00

Kuizet i kanë nga 10 pyetje, ku mund përgjigjeni online vetëm një klikim. Tre vendet e para për secilin kuiz, fitojnë shërblime të ndryshme. Për tu regjistruar në kuiz, klikoni KËTU.