aplikacion Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Të jesh punonjës i suksesshëm edhe pse larg. Ja aplikacionet dhe instrumentat që do t’ju ndihmojnë

Teknologji

10 aplikacionet më të mira të Iphone që do t’ju ndihmojnë të organizoheni në vitin 2020

Startup

Autoshkolla, aplikacioni i parë që ka digjitalizuar literaturën e lejedrejtimit

Teknologji

iPhone 11 Pro është duke mbledhur të dhëna “misterioze” lidhur me lokacionin e përdoruesve

Uncategorised

Paditet TikTok! Dërgon të dhënat e përdoruesve të SHBA në Kinë

Teknologji

Google Earth vjen me risi, veçoria e re u lejon përdoruesve të krijojnë dhe shkëmbejnë histori

Teknologji

SHBA synon të formojë super ushtarë me teknologji të jashtëzakonshme deri më 2050

Teknologji

A do të krijojë Inteligjenca Artificiale më shumë punë apo do t’i “vrasë” disa vende të punës

Teknologji

Paralajmërimi: Fshini WhatsApp nëse doni të ruani veten

Teknologji

Dështon makina anti-plumb e kompanisë Tesla gjatë prezantimit live