aplikacion Archives » Page 3 of 23 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

4 zakone të jetës së përditshme që do t’ju bëjnë të suksesshëm

Teknologji

Messi dhe Neymar sërish bashkë në Otro

Thirrje per Aplikime

ALBtelecom hap një derë për talentet e reja përmes programit SuperGeneration

Teknologji

Me Google Maps tashmë mund t’iu dërgoni mesazhe bizneseve

Shqiptarë Sipërmarrës në botë

Të rinjtë shqiptarë që janë të punësuar në kompanitë botërore

Lajme

Kjo është puna më e kërkuar, sipas LinkedIn

Teknologji

Ky qytet ju shpërblen nëse nuk përdorni makinën tuaj

Teknologji

Facebook prezanton më në fund funksionalitetin e shumëpritur nga të gjithë

Lajme

Facebook përsëri probleme, vidhen të dhënat e 30 milionë përdoruesve

Teknologji

Aplikacionet që iu nevojiten ndërsa udhëtoni nëpër botë