aplikacion Archives » Page 2 of 23 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Startup

StartUp Live Tirana shpall fituesit

Business Pulse

Rritet vlera e Uber. Aksionet kapin shifrën e 82 miliardë dollarëve

Teknologji

ElectionGuard, softueri nga Microsoft që ofron votim të sigurtë dhe të verifikuar

Lajme

Ekspozohen të dhënat e miliona përdoruesve të Facebook

Marketing

Apple publikon një video për të kuptuar rëndësinë e privatësisë në smartfonin tuaj

Teknologji

MoneyCoach edhe në Android

Teknologji

Atletet futuriste të Nike, mund t’i komandoni me një aplikacion

Teknologji

Samsung shpalos të ardhmen e ekraneve me Teknologjinë Inovative Modulare Micro LED në CES

Teknologji

MoneyCoach, aplikacioni i të riut shqiptar që listohet në krye të Apps nga Apple 

Strategy

4 zakone të jetës së përditshme që do t’ju bëjnë të suksesshëm

Evente

Rikthehet TË RINJTË FLASIN!

Korrik 31, 2019
2 PM – 5 PM