Gjirafa paralajmëron surpriza të reja me Dafina Zeqirin
Përditësuar së fundmi: 26/10/2019

Gjirafa paralajmëron surpriza të reja me Dafina Zeqirin

Share
nga Eridon Elshani
Tet 26, 2019
-Manages Business Mag Kosovo
lexo me teper >

Gjirafa Inc, pas zbulimit të bashkëpunimit me moderatoren e njohur Jonida Vokshi, në një postim në faqen e tyre në facebook Gjirafa50, ka paralajmëruar një bashkëpunim me këngëtaren e njohur Dafina Zeqiri dhe surpriza të reja.

Postimi i tyre në facebook:

Rrini gati – Follow Gjirafa50 ne Instagram 29 Tetor – shumë surpriza po ju presin 😍😍💥💥https://www.instagram.com/gjirafa50/

Publiée par Gjirafa50 sur Jeudi 24 octobre 2019