Eventi për prezantimin e iPhone 14 pritet të mbahet në fillim të shtatorit - Business Magazine Albania

Eventi për prezantimin e iPhone 14 pritet të mbahet në fillim të shtatorit

Më 7 shtator, Apple pritet të mbajë eventin e ardhshëm për lancimin e produktit të ri, sipas Mark Gurman të Bloomberg.
Kompania në kushte normale zhvillon event të madh në pjesën e parë të shtatorit.

Apple flitet se do të prezantojë linjën e iPhone 14 në këtë event, që pritet të përfshijë: iPhone 14 bazë, një iPhone 14 të ri me ekran të madh, një iPhone 14 Pro dhe një iPhone 14 Pro Max.

Në vitet e kaluara, iPhonat e prezantuar në këto evente kanë dalë në shitje pak kohë më vonë. theverge

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0