Apple Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Apple dhe Volkswagen në një bashkëpunim për të ndërtuar makina pa shofer

Business Pulse

Si lindi emri Amazon?

Teknologji

Galaxy S9 apo iPhone X? Ja çfarë vendosin amerikanët

Teknologji

Shitjet e smartphone bien me 3% në të gjithë botën. Xiaomi me super-rritje

Lajme

8 sipërmarrësit që humbën më shumë se 1 miliardë dollarë këtë javë

Teknologji

Apple “pushton” Hollywoodin

Business Pulse

Tim Cook qorton Zuckerberg mbi modelin e biznesit të Facebook

Business Pulse

50 vendet më të mira të punës sipas LinkedIn

Media&PR

Dhiraj Mukherjee, bashkë-themeluesi i Shazam, është folësi i ri i Spark.me 2018

Sipërmarrje

5 këshilla që duhet t’i ndiqni patjetër kur doni të krijoni një brand

Evente

Communication Skills Station

Maj 26, 2018
11 AM - 2 PM

Konferenca Spark.me 2018

Maj 26, 2018
në orën 09:00 AM - 27 Maj në 07:00 PM

Auto Sallon Tirana 2018, Edicioni i 3-të & Automotive Forum

Maj 31, 2018
6:00 PM - 9:00 PM, 1-3 Qershor, ora 10:00 AM - 8:00 PM

Startup Grind Tirana mirëpret Alketa Vejsiu

Qershor 6, 2018
5:30 PM - 8:30 PM

I do Real Estate – nga Eglent Bici

Qershor 7, 2018
10 AM - 12:30 PM

Startup Grind Europe Conference

Qershor 13, 2018
8 AM - 6 PM