Aplikacionet më popullore në SH.B.A për vitin 2016 - Business Magazine Albania

Aplikacionet më popullore në SH.B.A për vitin 2016


Aplikacionet më popullore në SH.B.A për vitin 2016 janë:

Facebook – 146 milionë përdorues

Facebook Messenger – 129.7 milionë përdorues

Youtube – 113.7 milionë përdorues

Google Maps – 105.7 milionë përdorues

Google Search – 104 milionë përdorues

Google Play – 99.8 milionë përdorues

Gmail – 88.6 milionë përdorues

Instagram – 74.7 milionë përdorues

Apple Music – 68.4 milionë përdorues

Amazon – 65.5 milionë përdorues

aplikacionet-me-popullore-ne-sh-b-a-per-vitin-2016-business-mag

Burimi: theatlas.com

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0