Google Maps Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Me Google Maps tashmë mund t’iu dërgoni mesazhe bizneseve

Teknologji

Zbuloni risitë që Google prezantoi në eventin me të madh të pajisjeve hardware

Teknologji

Aplikacionet që iu nevojiten ndërsa udhëtoni nëpër botë

Slideshow

Ndryshimet më të rëndësishme që do të sjellë Google

Teknologji

Gjysma e kohës dixhitale shpenzohet në aplikacionet e smartphone-ëve

Slideshow

Google Maps ju tregon se ku e keni parkuar makinën tuaj

Teknologji

Çfarë ndryshimesh ka sjell Google Maps në ndihmë të përdoruesit?

Teknologji

6 gjërat që iPhone nuk mund t’i bëjë krahasuar me telefonat Android

Teknologji

Aplikacionet më popullore në SH.B.A për vitin 2016

Teknologji

Cilat janë aplikacionet që shkatërrojnë baterinë e telefonit tuaj?

Evente

Seminar për “Negociatat dhe Shitjet B2B”

Dhjetor 19, 2018
9 AM – 5:30 PM