amazon Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Aplikacionet dhe lojërat më të mira për vitin 2019, sipas Apple

Teknologji

Amazon planifikon të shkatërrojë industrinë e supermarketeve dhe nuk do të ketë nevojë as për arkëtarë për t’ia arritur qëllimit

Sipërmarrje

Sipërmarrësi më i pasur europian do të hapë dyqanin 1 miliard dollarësh

Lajme

Bill Gates nuk largohet lehtë nga froni, sërish më i pasuri në botë

Lajme

Edward Snowden: “Kompanitë si Amazon, Google dhe Facebook, kanë modele biznesi të barazvlefshme me abuzimin”

Teknologji

Netflix sfidohet nga një konkurrent i ri, platforma Britbox

Marketing

Kur fillojnë shitjet e Black Friday?

Teknologji

Publikohen mijëra dokumente sekrete të Facebook-ut

Sipërmarrës të suksesshëm

Përveç Jeff Bezos, miliarderët e teknologjisë e kanë rritur pasurinë e tyre në vitin 2019

Thirrje per Aplikime

Coolab Tirana organizon në datën 28 Tetor takimin me pionerin e tregtisë online Scott Rafer

Evente

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00