Trendi më i fundit në rrjete sociale - Business Magazine Albania

Trendi më i fundit në rrjete sociale

trenat

Nëse keni kontrolluar Twitter së fundi, një trend i ri ka zgjuar imagjinatën e të gjithëve në platformën e mediave sociale.

Trendi i “cicërimave me një fjalë” madje ka arritur të bëjë që të bashkohet edhe zyra e presidentit amerikan, Joe Biden.

Trendi besohet të ketë filluar nga ekipi i mediave sociale të ofruesit amerikan të shërbimit të trenave Amtrak.

Administratori në Twitter i Amtrak postoi një postim në Twitter të enjten që thjesht lexonte “trenat”.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0