televizor Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Zhvillim Personal

Lexim apo video-lojëra. Këshilla e nxënëses për bashkëmoshatarët dhe mësuesit

Teknologji

A duhet të blini një televizor të ri në vitin 2019? Nis era e rezolucionit 8K

Teknologji

Samsung dhuron kënaqësi dhe shpërblen besnikërinë e klientëve të saj me një garanci pesëvjeçare për modelet e zgjedhura të Televizorëve UHD dhe QLED

Strategy

10 këshilla si të shpenzoni më pak

Marketing

Si kompania prej 20 milionë dollarë po ndryshon botën e reklamave?

Sipërmarrje

Parimet që mund të mësoni nga Netflix për të krijuar kulturën e kompanisë tuaj

Strategy

10 gjërat që bëjnë njerëzit e suksesshëm pas pune

Sipërmarrje

Mendoni se jeni i vjetër për të filluar një biznes? Kjo është arsyeja pse e keni gabim

Teknologji

NASA dhe Amazon do të transmetojnë nga hapësira në 4K për herë të parë në 26 prill

Lajme

Dyqan Taxi, jo vetëm online, tashmë vjen me një dyqan fizik në Durrës