sociale Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Millenials zgjedhin punën dhe arsimin, jo më martesën dhe fëmijët

Intervista

Pezana Rexha: “Vetëm puna bën të mundur ndryshimin dhe rritjen.”

Media&PR

“FuckUp Nights”: Si mund të bëhet dështimi një forcë motivuese?

Lajme

Japonia do të riciklojë telefonat e vjetër për të krijuar medalje për Olimpiadën e Tokios 2020

EU Corner

2016 Warc Prize, Vodafone Turkey fituese në kategorinë e Inovacionit të Vitit

Media&PR

Doni fëmijë më të zgjuar dhe me aftësi sociale superiore? Shkenca thotë këtë

Sipërmarrje

Themeluesë që me sipërmarrjet e tyre po bëjnë diferencën në botë

Teknologji

5 dështimet më të të mëdhaja teknologjike për 2015-ën

Lajme

Letër vajzës…nga Mark Zuckerberg