skuadër Archives » Page 2 of 4 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrës të suksesshëm

Ku po investojnë tani shqiptarët?

Strategy

10 gjëra që do të doja t’i dija para se të bëhesha një sipërmarrës

Sipërmarrje

Modeli “iClub”, si po shndërrohen të rinjtë shqiptarë në zgjidhës të problemeve?

Strategy

8 sekretet e Komunikuesve Shumë të Mirë

Marketing

Spark.me shpall 10 gjysmëfinalistët e Startup Competition 2016

EU Corner

Andrew Song, menaxher produkti në Facebook është folësi i rradhës i Spark.me

Strategy

Sikur t’i dija këto 5 gjëra para se të bëhesha menaxher!

Marketing

Historiku dhe të veçantat e markës që vesh Kombëtaren Shqiptare të Futbollit

Strategy

Arti i ndërtimit të skuadrave efektive

Marketing

Frank Gruber, bashkëthemeluesi dhe CEO i Tech.Co është spikeri i ri i Spark.me

Evente