shofer Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Elon Musk: “Tesla 2020 Roadster nuk do të ketë nevojë për çelës”

Business Pulse

7 profesione që mund t’i bëni lehtë nga celulari

Slideshow

Post Startup Grind, Armir Harris: “Duhet të kesh disiplinë, të punosh shumë, të kesh vullnet dhe ambicie çdo ditë.”

Teknologji

Zgjidhja e Nissan për përdorimin e telefonit ndërsa jeni duke ngarë makinën: Një bllokues sinjali për telefonin tuaj

Lajme

Siguri në drejtimin e makinës falë realitetit virtual

Teknologji

Aplikacioni Waze në ndihmë për të gjetur vendet më të afërta të parkimit

Teknologji

CarPlay dhe Apple Maps vijnë me risi të reja

Teknologji

Makinat pa shoferë: Çfarë mund të shkojë keq?