Salesforce Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

Emigroi nga Kina 22 vite më parë dhe fliste shumë pak anglisht, tani zotëron kompaninë Zoom me vlerë 3 miliardë dollarë

Strategy

12 këshilla për biznesin e vogël

Business Pulse

Filloni javën me këto thënie motivuese

Business Pulse

5 sipërmarrës të suksesshëm, të cilët mund të kalojnë orë apo edhe ditë pa telefonat e tyre

Business Pulse

50 vendet më të mira të punës sipas LinkedIn

Lajme

Google shpallet vendi më i mirë i punës për vitin 2017

Teknologji

Dikur punonjëse e Google, sot po e konkurron atë

Startup

Kush është startup-i në të cilin Bill Gates dhe Jeff Bezos po investojnë?

Lajme

“Slack Enterprise Grid” është produkti më i ri për biznese dhe korporata

Lajme

Çfarë moshe kanë punonjësit në kompanitë lider në teknologji?