rrjetet sociale Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Kosova

13 Mënyra se si të rinjtë mund të bëjnë para

Strategy

7 gabimet e përbashkëta në mediat sociale, që kanë kosto për kompaninë

Lajme

Bien Facebook, Instagram dhe Whatsapp. Rrjetet më të mëdha sociale në botë pësojnë ndërprerje dhe probleme me fotografitë

Lajme

Video e Zuckerberg tregon sa e vështirë është të përballesh me fake news

Lajme

Kongresmenia Alexandria Cortez është kundër rrjeteve sociale: “Janë bërë një rrezik për shëndetin e njerëzve”

Business Pulse

Një mesazh i rëndësishëm për të gjithë ata që duan të investojnë në një biznes

Strategy

3 Arsye pse mbetemi pa para

Business Pulse

Çfarë ndodh me rrjetet sociale, kur një person vdes?!

Strategy

Sa shpesh duhet të postoni në rrjetet sociale?

Strategy

Nëse nuk bëni këto gjëra gjatë një konference, më mirë mos shkoni fare