restorante Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Gjërat që nuk duhet të bëni kurrë, kur jeni në një shtet të huaj

Slideshow

10 restorantet më të mira në Europë, mes tyre dhe një nga Shqipëria e Kosova

Lajme

Sipërmarrësit e suksesshëm, Albi Zhulali dhe Genti Selenica folësit kryesorë të Akademisë Ndërkombëtare Verore

Travel

Sa bakshish duhet të lini në vendet europiane? Po në Shqipëri?

Slideshow

Aeroporti më i mirë në botë po ndërton një pyll dhe ujëvarë në brendësi të tij

Slideshow

8 foto, të cilat do iu bëjnë të paketoni çantat dhe të udhëtoni në Shqipëri

Sipërmarrje

Sipërmarrja ‘Food Made Albania’, një tjetër model suksesi në qytetin e Durrësit

Lajme

Cilët janë sektorët ku shqiptarët janë më “dembelët”?

Lajme

Kulinaria, trendi më i ri i turizmit në Shqipëri

Lajme

Çfarë biznesi po e bën Shqipërinë të renditet e dyta në botë?

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00