privatësi Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Facebook është duke bërë eksperimente për të krijuar një pajisje që lexon mendjen tuaj

Business Pulse

Zuckerberg: “Vëmendja jonë kryesore janë çështjet sociale dhe privatësia e përdoruesve”

Lajme

Mark Zuckerberg: “Me Libra do të krijojmë një infrastrukturë financiare globale që fuqizon miliarda njerëz”

Teknologji

Inteligjenca Artificiale në tualetet tuaja!

Teknologji

Qytet Inteligjent?! Si?

Lajme

Mbretëria e Bashkuar propozon ndalimin e përdorimit të butonit ‘Like’ në Facebook dhe Instagram për të miturit

Teknologji

Mark Zuckerberg: “Interneti ka nevojë për rregulla të reja. Le të fillojmë me këto 4 çështje.”

Marketing

Apple publikon një video për të kuptuar rëndësinë e privatësisë në smartfonin tuaj

Teknologji

28 Janari, Dita e Privatësisë së të Dhënave! Privatësia dhe siguria kibernetike, ngushtësisht të lidhura me njëra-tjetrën

Teknologji

Facebook prezanton produktin e tij më të ri, Portal