pajisje Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Ndalimi i produkteve të Huawei, ja çfarë do të thotë për vetë kompaninë dhe SHBA

Lajme

Apple ka nevojë për një strategji të re shitje, sipas analistëve

Internet

5 G po vjen. A jemi të përgatitur?!

Sipërmarrje

Si të krijoni një markë që njerëzit ta duan?

Lajme

Arrestohet në Kanada kreu i financave të Huawei, pritet ekstradimi në SHBA

Teknologji

Instagram lançon IG Lite në Google Play Store

Startup

Ky startup po përdor teknologjinë për të shpëtuar miliona foshnja

Strategy

Fuqia e numrit 3!

High-Tech

Çfarë është Android TV Box dhe nga ndryshon me Dream Box?

Lajme

Mërzi dhe shkëlqim – Mendoni se mund t’i lidhni këto dy fjalë bashkë ?

Evente

Rikthehet TË RINJTË FLASIN!

Korrik 31, 2019
2 PM – 5 PM