pajisje Archives » Page 3 of 5 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Pse duhet ta lini sigurinë e sistemeve tuaja në dorë të fatit, kur mund të zbatoni këto 5 kontrolle sigurie?

Teknologji

Tashmë me aplikacionin më të ri të Google prindërit mund të kontrollojnë sesi fëmijët përdorin telefonin

Lajme

Apple planifikon të investojë 500 milionë $ për qendra të reja kërkimi në Kinë

Mobile

Epoka e BlackBerry tashmë ka përfunduar plotësisht

Slideshow

Ja cilat janë pajisjet Android më të dështuara në histori

Slideshow

Teknologjia Q-LED risia e Samsung për vitin 2017

Sipërmarrje

5 biznese të cilat mund t’i nisni pa asnjë para në xhep

Lajme

Aplikacionet më të përdorshme për shkëmbim mesazhesh dështojnë në mbrojtjen e informacionit të përdoruesve

Teknologji

BlackBerry rikthen telefonat me tastierë

Lajme

Apple ul përkohësisht çmimet për të gjitha kabllot dhe pajisjet USB-C