Mbretëria e Bashkuar Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Coinbase po lançon një kartë debiti bitcoin në Europë

Teknologji

Kush paguan në një aksident me makinë pa shofer?

EU Corner

Këto janë vendet më të shtrenjta dhe më të lira të Evropës

Lajme

Facebook përballet me një gjobë marramendëse për skandalin me Cambridge Analytica

Travel

Kina dyfishon qëndrimin e lirë pa viza për shqiptarët

Business Pulse

Në këtë vend është e jashtëligjshme të paguash gratë më pak se burrat

Thirrje per Aplikime

UK Albania Tech Hub

Lajme

Kartat e debitit dhe kreditit i marrin vendin parave në dorë

Travel

Airbnb: Shqipëria renditet si destinacioni me çmimet më të lira për turistët

Startup

Platforma e suksesshme Shedul.com e themeluar nga shqiptari William Zeqiri siguron 6 milionë $ financime