Mac Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Intervista

Projekti i suksesshëm HELLO, shpallet Inovacioni i Vitit nga ICT Awards

Intervista

“Ylli në Ngritje” i ICT Awards Loran Pllana: “Vetëm me punë të palodhshme krijohen vlerat dhe suksesi”

Teknologji

Apple krijon një kuti të veçantë për picat

Teknologji

Pajisja e re Gear 360 e Samsung realizon video të vërteta 4K dhe shkrepje të figurës 360 gradë

Teknologji

Amazon vjen me aplikacion për video konferenca, ia kalon dhe Skype-it

Slideshow

Këta janë laptopët më të mirë dhe më të lirë që mund të bleni

Teknologji

Nokia padit në gjykatë Apple

Lajme

Gjirafa lançon “Amazon” e Kosovës – Gjirafa50

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00