konkurrent Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Huawei premton një smartfon 5G sa gjysma e çmimit të rivalëve

Sipërmarrje

Vështirësitë që sipërmarrësit hasin gjatë udhëtimit të tyre

Marketing

5 gabimet që mund “të vrasin” fushatat tuaja të marketingut online

Teknologji

Google hedh hapin e radhës, vendos një kabllo privat në Oqeanin Atlantik

Strategy

Puna, Punëdhënësi apo Paga – Cila është më e rëndësishme?

Slideshow

Lidhja dashuri-urrejtje midis Bill Gates dhe Steve Jobs

Lajme

Ja cili është lloji i turizmit që po lind në Shqipëri

Lajme

Si përfitohen standardet e biznesit?

Intervista

Gentian Karaj: “Suksesi i FORD, prej kombinimit të cilësisë me çmimin”

Teknologji

Youtube lançon videot live në aplikacionin mobile