kompeticion Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
start up

Ja cilët janë mentorët e sfidës IDEA

Startup

Përfundon me sukses edicioni i parë i Start – up City

Intervista

20 vjeçarja Klevisa Kapo krijon “Këndi i Letërsisë”, portali që i bën jehonë gjuhës shqipe

Thirrje per Aplikime

Start Up City, njihuni me qytetin më të ri në vend!

Thirrje per Aplikime

CEE Startup Challenge – kompeticioni i parë rajonal online

Teknologji

Pse kompeticioni i Google për të shkuar në hënë nuk është një dështim, edhe pse askush nuk fitoi çmimin?

Media&PR

EasyPay nominohet në European Fintech Awards 2017, si një nga kompanitë më të mira financiare

Media&PR

Team Albania, grupi që do të përfaqësojë Shqipërinë në “FIRST Global Challenge” në SHBA

Intervista

“Ylli në Ngritje” i ICT Awards Loran Pllana: “Vetëm me punë të palodhshme krijohen vlerat dhe suksesi”

EU Corner

ÇFARË NDODHI NË SPARK.ME?