Kerkime Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

Si të negocioni për pagesën tuaj, sipas ekspertëve të karrierës

Lajme

Një marrëveshje e re me Shell, që rrit përfitimet e Shqipërisë

Personazhe

Argita Zalli, doktoresha e suksesshme në Angli

Business Pulse

Gjermania, ekonomia më inovative e botës

Lajme

Pas kërkimit e nxjerrjes, Shell hyn edhe në tregtimin me pakicë në Shqipëri

Intervista

MedNet – Startupi fitues i çmimit të dytë në Startup Live Tirana

Business Pulse

Po mendoni të ndryshoni profesion? Ja 5 hapa që duhet të ndiqni

Lajme

Ja cili është gabimi që bëni kur blini online

Lajme

Ja cilat janë ambiciet teknologjike të Europës Qendrore dhe asaj Lindore

Strategy

Ja si mund të futeni në shkollat më të mira në botë për biznes