firma Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Travel

8 fakte që e bëjnë Estoninë vendin më të mirë në botë

Thirrje per Aplikime

Janë hapur aplikimet për “Çmimi i Guvernatorit për Diplomën më të Mirë për vitin 2018”

Sipërmarrje

Top 10 investimet më të mëdha të Warren Buffett

Slideshow

Shtëpia e vogël që mund të ndërtohet në më pak se 24 orë

Thirrje per Aplikime

Hapen aplikimet për “Marketplace Austria Food 2017”, kompanitë shqiptare afat deri në fund të Gushtit

Teknologji

A është teknologjia një hap drejt zëvendësimit të mjekëve, avokatëve dhe profesioneve të tjera?

Slideshow

Ja cili është fonti dhe ngjyrat e përdorura më shumë në markat më të suksesshme të botës

Media&PR

Të punosh me influencuesit në median sociale

Sipërmarrje

Kush është kompania miliarda dollarëshe që fuqizon Uber dhe Airbnb?

Lajme

Viena, kryeqyteti i ri financiar i Europës