filozofi Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Joshua Beckford, gjeniu 12-vjeçar që shpreson të ndryshojë botën

Strategy

Merrni vendime të shpejta dhe të sakta, njësoj si Jeff Bezos

Business Pulse

Këshillat më të mira të dhëna nga folësit e AllWeb Albania

Sipërmarrje

Vaji organik i ullirit “Musai”, nga Vlora në New York e Tokio

Sipërmarrje

“Investitori inteligjent”, libri i shkruar nga një hebre konsiderohet si më i lexuari nga miliarderët

Lajme

“Kush kupton shifrat nuk do të thotë se kupton ekonominë”

Sipërmarrje

Warren Buffett tregon librin që i ndryshoi jetën dhe e ktheu atë në një miliarder

Lajme

Pse ekomomistët duhet t’u ngjajnë hidraulikëve?

Marketing

Top 10 kompanitë E-commerce më të mira në botë

Intervista

EMOCIONI DHE PËRKUSHTIMI që i shton vlerë dhuratës!