etike Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

A ia vlen të respektosh kontratën dhe punën që bën?

Sipërmarrje

Ndryshimi po ndodh dhe të rinjtë po udhëheqin rrugën përpara

Strategy

7 rregullat që duhet të zbatoni në një takim pune

Strategy

Si i zgjedhin miqtë e tyre njerëzit e pasur?

Strategy

7 zakone esenciale që çdo sipërmarrës duhet t’i mësojë

Sipërmarrje

Çfarë mund të mësojnë sipërmarrësit nga këta 3 miliarderë?

Intervista

“Be Art Albania”, të bësh ART me rroba të përdorura

Media&PR

Kompanitë më etike në botë të 2016-ës

Strategy

Boll ëndërruat dhe filloni të veproni!

Startup

Doni të dini nga e ka “origjinën” moda juaj? Ja çfarë aplikacioni ju vjen në ndihmë

Evente

Rikthehet TË RINJTË FLASIN!

Korrik 31, 2019
2 PM – 5 PM