Dritan Mezini Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Slideshow

Të financosh biznesin tënd sipas modeleve shqiptare

Strategy

Kujtesë apo shënime?! Ja si organizohen 8 drejtues kompanish e organizatash në Shqipëri

Thirrje per Aplikime

“World Summit Awards” Albania dhe Kosovo – Thirrje e Hapur për Aplikim

High-Tech

Shfaqet për herë të parë në Shqipëri, filmi artistik në realitet virtual 360º

Media&PR

Ja cilat ishin idetë më të mira të prezantuara këtë të Enjte në “Do you have an idea?”

Media&PR

“Do you have an idea?”, ja cilat ishin idetë që kaluan në fazën tjetër

Lajme

Të premten çeli dyert edicioni i 5-të mbarëkombëtar i shpërblimeve në teknologji, Albanian ICT Awards

Intervista

Intervistë me Armira Lazaj, organizatoren e “The steps for creating a successful business ”

Lajme

Njihuni me folësit, që mirëpret StartUp Now Albania