dizajni Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Aston Martin hedh në treg super veturën Vanquish Zagato

Lajme

Totem, drita e rrugës që do i bëjë qytetet më ekologjike

Teknologji

Jaguar prezanton rivalin e Tesla-s

Teknologji

Kjo 29 vjeçare ka krijuar një helmetë letre të sigurt dhe tepër ekonomike

Lajme

Mashtrimit me kartat e kreditit po i vjen fundi

Strategy

Si të krijoni një biznes ndërkohë që punoni me orar të plotë?

Marketing

Logo, sa e rëndësishme është për një markë?

Teknologji

Lançohet MacBook i ri ngjyrë rozë në flori (FOTO)