Aston Martin hedh në treg super veturën Vanquish Zagato


Kompania e prodhimit te makinave Aston Martin ka bërë publike prodhimin special e të limituar të Vanquish Zagato, por edhe nëse ua mban xhepi nuk mund ta blini.

Njoftohet se 28 copë me vlerë 550 mijë euro secila janë shitur pak minuta pas hapjes së shitjeve për makinën super-luksoze.

aston-martin-hedh-ne-treg-super-veturen-vanquish-zagato-businessmag

Dizajni, siguria, forca, komforti dhe mbi të gjitha emri i këtij automjeti duket se e justifikon çmimin e vendosur.

/Fortune

Must watch
Business Mag Nr. #24 - Tetor 2020

Numri 24 i revistës Businessmag.al sjell një panoramë të zhvillimeve, përshtatjeve dhe ecurisë në sektorë të ndryshëm të ekonomisë. Në të njëjtën kohë, shohim zhvillime relativisht të kënaqshme.  Organizime të reja si Dhoma Ekonomike e Gruas, duket si një shpresë për më shumë zë, lobim dhe mbështetje për gratë sipërmarrëse dhe sipërmarrjet e reja.

Gjatë kësaj periudhe angazhime si programi “Ringrihu më i fortë”, ishin një lloj kundërpërgjigje ndaj dëmeve ekonomike që po shkakton pandemia.

Influencerat vijojnë të rrisin hapësirat e tyre dhe janë bërë një instrument i rëndësishëm marketimi. Në brendësi të revistës do të gjeni renditjen e top 100 influencerave më të mëdhenj në vend.

Gjatë kësaj vere ndërkohë, vetë Businessmag pati një fushatë të suksesshme të promovimit të turizmit shqiptar. Qindra të rinj u angazhuan të dërgojnë foto dhe përshkrimet e vendeve të ndryshme të Shqipërisë.

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale