dhoma Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Startup

Top 10 startup-et botërore me influencë më të lartë

Lajme

Pritet të ndërtohet porti për super-jahtet dhe një resort luksoz vetëm një orë larg Tiranës

Startup

10 startupet globale që po ndryshojnë botën ku jetojmë

Sipërmarrje

Ja cili është trendi i fundit i biznesit që po lulëzon në Berat

Shkence

Projekti “Liter of Light” do të sjellë dritë, duke përdorur llambat e bëra nga shishe plastike

Lajme

Hotelet: Kriteret si vendosen yjet