Celulare Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

7 profesione që mund t’i bëni lehtë nga celulari

Lajme

Franca do të ndalojë të gjithë telefonat celularë në shkolla

Teknologji

Lufta e Android: BlackBerry DTEK60 vs Google Pixel

Mobile

A do të jetë i bërë me super dru smartphone i së ardhmes?

Teknologji

Një retrospektivë mbi rrugën e Nokia, legjendën e komunikimit mobile

Mobile

Honor 9 Lite prezantohet në Europë, me quad-camera dhe FullView screen

Teknologji

Rrezatimi i celularëve nuk rrezikon njerëzit

Mobile

Samsung dhe LG shprehen se ata nuk ndjekin praktikat e Apple

Mobile

Xiaomi po kërkon testues për update e Android Oreo në modelin Mi A1

Uncategorised

OnePlus vjen me një ekran 6-inch dhe face unlock në modelin e ri 5T

Evente