Bixby Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Prezantohet linja e re e smartfonëve Galaxy Note 10

Lajme

Samsung lançon linjën e saj të plotë të televizorëve QLED 2019 në Portugali

Teknologji

SDC 2018: Samsung paraqet zbulimet e reja në Inteligjencë, IoT dhe Mobile UX

Teknologji

Jetoni momentin me smartphone më të ri, Galaxy A9

Media&PR

Samsung lançon linjën e re të TV QLED për vitin 2018 në Eventin First Look në New York

Mobile

Përse duhet të bleni një Samsung Note 8?

Teknologji

Aftësitë e zërit të Bixby në Samsung tani janë të diponueshme në mbi 200 vende në mbarë botën, edhe në Shqipëri.

Slideshow

Samsung prezanton në Shqipëri Galaxy S8 dhe S8+ telefonët inteligjentë pa kufij

Teknologji

Zbuloni mundësitë e reja me Samsung Galaxy S8 dhe S8+: Smartphon-ët pa kufij

Teknologji

Çfarë duhet të dimë për Samsung Galaxy S8?