bateri Archives » Page 2 of 6 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Toyota synon t’i dërgojë njerëzit në Hënë

Teknologji

Nokia po rikthehet fuqishëm me një super telefon me 5 kamera

Teknologji

Gjobiten Apple dhe Samsung se ngadalësuan qëllimisht pajisjet e tyre

Mobile

Lancohet në Tiranë Galaxy Note 9 i Ri dhe Super i Fuqishëm: Për Ata Që i Duan Të Gjitha  

Intervista

Elton Saliaj: “NeoCharger tashmë ndodhet në tavolinat e çdo shqiptari”

Startup

Ky startup po përdor teknologjinë për të shpëtuar miliona foshnja

Teknologji

Galaxy S9+ celulari më i mirë për këtë vit

Teknologji

Krijohet iPhone X i dedikuar për Elon Musk

Teknologji

CEO i Uber: “Bëhuni gati për taksitë fluturuese deri në vitin 2020”

Teknologji

Elon Musk pranon gabimin për vonesat në Tesla