bateri Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Deri në vitin 2040, më shumë se gjysma e makinave të reja do të jenë elektrike

Teknologji

Cilat janë avantazhet e autobusëve elektrikë në trafikun e qytetit?

Personazhe

3 shpikjet e fundit nga të rinjtë shqiptarë

Teknologji

Toyota synon t’i dërgojë njerëzit në Hënë

Teknologji

Nokia po rikthehet fuqishëm me një super telefon me 5 kamera

Teknologji

Gjobiten Apple dhe Samsung se ngadalësuan qëllimisht pajisjet e tyre

Mobile

Lancohet në Tiranë Galaxy Note 9 i Ri dhe Super i Fuqishëm: Për Ata Që i Duan Të Gjitha  

Intervista

Elton Saliaj: “NeoCharger tashmë ndodhet në tavolinat e çdo shqiptari”

Startup

Ky startup po përdor teknologjinë për të shpëtuar miliona foshnja

Teknologji

Galaxy S9+ celulari më i mirë për këtë vit