barack obama Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Slideshow

Udhëheqësit botërorë si refugjatë në pikturat e artistit sirian

Business Pulse

10 Thënie të Barack Obamës mbi motivimin dhe suksesin

Slideshow

Çfarë bëjnë njerëzit e suksesshëm për një gjumë të shëndetshëm?

Media&PR

Richard Branson: “Takimi im inspirues me Presidentin Obama”

Slideshow

A është gjumi çelësi i suksesit? Ja çfarë mendojnë njerëzit më të famshëm në historinë e njerëzimit

Teknologji

Musk: Ne kemi nevojë për të ardhura bazë, sepse robotët do t’i marrin të gjitha punët

Slideshow

Zakonet e mëngjesit të 5 prej njerëzve më të suksesshëm në botë

Personazhe

Presidenti i SHBA-ve nderon një shqiptar

Slideshow

10 shprehjet më të mira për lidershipin modern

Lajme

Brexit, May paralajmëron: Kohë të vështira për Britaninë

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00