Seminar FREE: Njihuni me NLP-në, shkenca pas suksesit


A nuk do ishte e mrekullueshme që jetën tuaj ta kthenit në mrekulli!
Mjaft gjatë keni pritur duke jetuar jetën dhe ëndërrat e të tjerëve. Mjaft keni vendosur këdo dhe gjithçka para jetës suaj. Ka ardhur koha që më në fund të jetoni jetën e ëndërrave tuaja.

Në këtë seminar komplet PA PAGESË mësoni sesi funksionojnë mendimet tuaja, si mund ti ndryshoni mendimet, bindjet kufizuese për të arritur rezultatet që ju dëshironi.
Me teknikat e Programimit Neuro-Linguistik mësoni si të largoni bllokadat e brendshme në fushën financiare, por jo vetëm.
Me metodologjinë e NLP-së do të mësoni si të jeni më të guximshëm, si të jeni më konfident, si të shfrytëzoni gjithë potencialet tuaja të brendshme që më në fund hap pas hapi të jeni më afër jetës së ëndërrave tuaja.

Kur ndryshoni mendimet tuaja, ndryshon edhe bota rreth jush.
Për të marrë pjesë në këtë seminar nuk ka nevojë të keni njohuri paraprake për Programimin Neuro Linguistik.

16 Gusht 2019 nga ora 16:00 – 20:00 tek hotel Tirana, Tiranë.

18 Gusht 2019 nga ora 16:00 – 20:00 tek Sirius Hote, Prishtinë.

Rezervoni biletën tuaj këtu

Must watch
Business Mag Nr. #23 - Qershor 2020

Të gjitha planet tuaja për këtë vit, si individë apo sipërmarrës mund të jenë përmbysur. Mbërritja e Coronavirusit në Shqipëri paralizoi gjithçka, ashtu si kudo. Në mënyrë të papritur na vuri në kushte tërësisht të tjera pune, na shtoi pasigurinë e shqetësimin për të ardhmen.

Sipërmarrjet, kryesisht në fushën e IT u përshtatën më shpejt, duke angazhuar punonjësit nga shtëpia. Ato zhvilluan dhe më tej mundësitë për të punuar në distancë, ndërkohë që shumë kompani të tjera u mbyllën plotësisht.

Kjo është një periudhë sprove, për individin, drejtuesit dhe liderin. Kjo është lufta që po zhvillohet në spitale dhe fronti i parë i saj janë mjekë, infermierë e sanitarë. Historia e ekonomisë k a treguar se gjithmonë pas një situatë të vështirë ka një ringritje. Dhe ne besojmë se kështu do të jetë.

Deri atëhërë ajo çka na mbetet të bëjmë është respektimi i rregullave të kërkuara, marrja e përgjegjësive ndaj të tretëve për aq sa mundemi, e të interesohemi për të pamundurit, të ndajmë diçka për ta.

Solidariteti nuk ka munguar e nuk do të na mungojë as kësaj radhe. Ajo çfarë doli në pah krahas solidaritetit ishte varfëria: e shtetit, e kompanive dhe e vetë individëve.

Një ditë pas dërgimit të 30 bluzave të bardha në Itali, The Guardian na vlerësoi në artikullin e saj si zemërgjerë edhe pse Ky numër ishte planifikuar të botohej në Prill 2020, por procesi u shty për shkak të masave të ndërmarra si pasojë e shpërthimit të Covid-19. Edhe pse në kohë vështirësish, jemi …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale