Trajnim Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Trajnime

IRISOFT EDUCATION zhvillon trajnimin 1 ditor me temë “Bazat Praktike në Graphic desing dhe Video editing”

Trajnime

Trajnim: Citizens Stories – Rrëfimi përmes videos

Sipërmarrje

10 këshilla për fillimin e biznesit tuaj kur jeni mbi 50 vjeç

Zhvillim Personal

Shpresa Rupar, trajnerja e parë ndërkombëtare shqiptare e NLP

Trajnime

Trajnim: “Aftësitë e Sipërmarrjes, Menaxhimit dhe Zhvillimit të një Biznesi të Suksesshëm”

Business Pulse

A ia vlen të qëndrosh apo të ndërrosh punë në Shqipëri?

Startup

SprintUP: Inno-Tech Camp Tirana 2019. Startupe të reja trajnohen për të “sprintuar” nga ideja në sipërmarrje

Trajnime

Trajnim: “Inteligjenca Emocionale si faktor Suksesi”

Zhvillim Personal

Ku përdoren njohuritë e NLP-së?

Startup

IDEA drejt fazës më të “nxehtë” të konkurimit

Evente

Rikthehet TË RINJTË FLASIN!

Korrik 31, 2019
2 PM – 5 PM