Porositë e Baboon sot me 5 shkurt 30% më lirë - Business Magazine Albania

Porositë e Baboon sot me 5 shkurt 30% më lirë


Porositja e ushqimit nuk duhet të jetë një proçes i komplikuar e i vështirë, ku linja e telefonit të jetë gjithmonë e zënë, ku harxhon kohë dhe energji duke u dashur të shpjegosh adresën e shtëpisë çdo herë.

Baboon mbush plot 4 vjeç këtë 5 shkurt dhe përfaqësuesit e kompanisë bëjnë bilancin:

✓ 300+ restorante 🏠
✓ Vlerësim mesatar prej 4.6/5
✓ 200.000+ downloads

Në këtë pikë, Babbon ka fituar besimin te vetja për të bërë hapa edhe më të mëdhenj. Përfaqësuesit e saj thonë se janë besimplotë që do mund të sjellin surpriza pozitive në vitin e pestë.

“Katër vite kaluan shpejt dhe falë feedback-ut pozitiv jemi më shumë se kurrë të përkushtuar për tu përmirësuar dhe investuar në teknologji. Këtë jemi përpjekur të bëjmë në Shqipëri duke qenë food delivery i parë, të shtrojmë rrugën për kompani e entrepenuers të tjerë. Çdo hap i proçesit për çdo hallkë të ekuacionit të jetë sa më i lehtë dhe i kënaqshëm që të jetë e mundur”, theksojnë drejtuesit e Baboon.

Siç George Bernard Shaw ka thënë: “Nuk ka dashuri më të sinqertë se sa dashuria për ushqimin”, ndaj këtë ditëlindje, Baboon ka vendosur ta festojë me dashuri duke sjellë një ofertë

Këtë 5 Shkurt 2020, Baboon ofron 30% ulje në çdo porosi në të gjitha restorantet.

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0